Bramy

W swojej ofercie posiadamy bramy garażowe znanych producentów Wiśniowski i Hormann, które niezawodnie zabezpieczą każdy samochód i mienie.

Cenione są one ze względu na nowoczesne rozwiązania oraz bezpieczeństwo, które gwarantują. Korzystają z nich usatysfakcjonowani klienci nie tylko z takich polskich miast jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk, lecz również zobaczyć je można w domach na całym świecie. Dołącz do rzeszy zadowolonych użytkowników.

Alternatywą dla Producentów Wiśniowski i Hormann - liderów na rynku są bramy garażowe firmy KMT. Jest to uznany Producent drzwi zewnętrznych , okien PVC i Aluminium. Dzięki takiej szerokiej ofercie możemy zaproponować klientowi kompleksową obsługę realizowanej inwestycji.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Bramy roletowe

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne bramy garażowe dostępne w ofercie firmy WIŚNIOWSKI. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.

Katalogi bram

  • Katalog 1
  • Katalog 2
  • Katalog 3
  • Katalog 4