OKNA DRZWI PODŁOGI WOŁOMIN

O nas

Firma DOMOTON istnieje od ponad 10 lat, ale oparta jest na ponad 20-letnim doświadczeniu w branży jej właściciela. Początki jej działalności sięgają 2009 roku, kiedy w Zielonce powstaje pierwszy salon. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował otwarciem dwóch nowych punktów sprzedaży: w Wołominie oraz w Warszawie.

Tysiące sprzedanych metrów kwadratowych podłóg, kilka tysięcy sprzedanych rocznie drzwi wewnętrznych, setki budynków wyposażone w nasze okna, to sukces na który pracowaliśmy i pracujemy od lat. Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie nasi klienci. To podążając za ich pragnieniami nieustannie poszerzamy i unowocześniamy asortyment oferowanych produktów. Od salonu bazującego na współpracy z jednym podmiotem staliśmy się partnerem tak uznanych Producentów jak min.:
POLSKONE, PORTA, DRE, VOX, ERKADO, ASILO, INTERDOOR, CAL, DERPAL, DOORSY, KMT, WIKĘD, SOKÓŁKA, DRUTEX, DOBROPLAST, KMT, TARKETT, QUICK STEP, ENGER, KRONO, DĄBEX, GAJEWSKI, KACZKAN, WILDWOOD, HORMANN, WIŚNIOWSKI, LAGRUS, MEDOS, LUXURY, INFINITY LINE, VDS, TUPAI, DOMINO

NASZE SALONY

Wiemy jak absorbujący bywa remont mieszkania, nawet ten najmniejszy. Dlatego też obok doradztwa i sprzedaży produktów oferujemy Państwu kompleksową usługę obejmującą transport i profesjonalny montaż. Nasi współpracownicy to wykwalifikowani i certyfikowani doradcy, którzy pomogą zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.
SQUADNICA
Centrum Handlowe Marki CWW Domoteka
ul. Malborska 41 Lokal Ms13
Warszawa, 03-286 Polska

WARSZAWA

Salon partnerski firmy Squadnica, będący efektem długoletniej współpracy pomiędzy firmą Domoton, a wieloletnim pracownikiem a obecnie właścicielem firmy Squadnica, który dzięki zdobytemu doświadczeniu w naszej firmie, postanowił sam przejąć stery i kontynuować dalej misję wspólnie z firmą DOMOTON, jako salon firmowy DRZWI i PODŁOGI VOX.
DOMOTON
Al. Niepodległości 20
Wołomin, 05-200 Polska

WOŁOMIN

Tutaj mieści się główna siedziba firmy, która oferuje Państwu ponad 300 m2 powierzchni wypełnionej ekspozycją dostarczoną od naszych producentów. Dogodne położenie przy jednej z głównych tras przelotowych w Wołominie gwarantuje dogodny dojazd dla mieszkańców Wołomina i pobliskich miejscowości.

Drogi Kliencie!
Skorzystaj z promocji na nasze produkty bez odwiedzania salonu!! Wejdź na stronę wybierz produkty z katalogów dostępnych na naszej stronie, wyślij to nas zapytanie a porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub wirtualnie – doradzimy jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie na promocyjnych warunkach. O więcej szczegółów pytaj się Doradcy pod telefonem: kom.: 607 907 097 lub 22 781 79 11 lub: wolomin@domoton.pl Jeśli chcesz kupić produkty z montażem dojedziemy, pomierzymy, doradzimy, sporządzimy ofertę i w razie jej akceptacji i ze względu na bezpieczeństwo przyjedziemy do Ciebie ją podpisać lub wyślemy do akceptacji mailem. Po jej akceptacji możesz Kliencie zapłacić elektronicznie a my niezwłocznie uruchomimy zlecenie! Działamy w pełni profesjonalnie i bezpiecznie dla Was. Skorzystaj!!!
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin