PROMOCJE

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów przygotowujemy dla Państwa dedykowane promocje na okna, drzwi, podłogi oraz bramy. Prezentowana oferta pozwoli zaoszczędzić Państwu pieniądze oraz otrzymać wysokiej jakości produkty.

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

Produkt przeceniony nie podlega reklamacjom, zwrotom i nie jest objęty gwarancją. Produkty można obejrzeć w siedzibie firmy – Wołomin, al. Niepodległości 20. Możliwy transport w okolice Warszawy (do 100 km) – za dodatkową opłatą. Podane ceny są cenami brutto

Drogi Kliencie!
Skorzystaj z promocji na nasze produkty bez odwiedzania salonu!! Wejdź na stronę wybierz produkty z katalogów dostępnych na naszej stronie, wyślij to nas zapytanie a porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub wirtualnie – doradzimy jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie na promocyjnych warunkach. O więcej szczegółów pytaj się Doradcy pod telefonem: kom.: 607 907 097 lub 22 781 79 11 lub: wolomin@domoton.pl Jeśli chcesz kupić produkty z montażem dojedziemy, pomierzymy, doradzimy, sporządzimy ofertę i w razie jej akceptacji i ze względu na bezpieczeństwo przyjedziemy do Ciebie ją podpisać lub wyślemy do akceptacji mailem. Po jej akceptacji możesz Kliencie zapłacić elektronicznie a my niezwłocznie uruchomimy zlecenie! Działamy w pełni profesjonalnie i bezpiecznie dla Was. Skorzystaj!!!
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin